Eryaman nakliyat

                               HİZMETTE KALİTE VE EKONOMİKLİK

 

Adres değişikliği yaparken, hem cebimizden az para çıkmasını ister, hem kısa süre de eşyaların taşınmasını ister, hem de eşyalarımıza zarar gelmemesini isteriz. Daha önceki yıllarda olsa,  bu istekleri duyanlar bunun hiçbir şekilde mümkün olamayacağını söylerlerdi. Oysaki şimdi Eryaman nakliyat sayesinde arzu edilen taşınma şekli mümkün. Bünyesinde bulunan deneyimli ekip ve en kaliteli malzemelerin yanı sıra kullanmakta olduğu asansör sistemi ile beklentilerin çok daha üzerinde hizmetler sunmaktadır. Müşterilerine zamandan ve paradan yana tasarruf sağlamakta olan firma bu özel hizmetleri sayesinde bulunduğu çevrede ilk tercih olmaktadır.

Ankara ve ilçelerine değil, istenilen her alana taşımaları gerçekleştirmekte olan Eryaman nakliyat bünyesindeki kapalı araçlar olumsuz mevsim koşullarında eşyaların hiçbir şekilde etkilenmeden taşınmasını sağlamaktadırlar. Geniş araç çeşitliliğine sahip olan firma nakliyat sırasında sorunlar yaşanmaması adına bakım ve onarımları düzenli olarak yaptırmakta ve araçlarını genellikle yeni araçlardan tercih etmektedir. Müşterilerine gerekli güveni sağlamakta olan firma oldukça düşük seviyelerde de olsa yaşanabilecek maddi ve manevi sorunlar karşısında üzerlerine düşeni yapmaktadırlar.

Eşya sahiplerinin isteklerine göre ekip yeni adreslerde eşyaları istenilen yerlere yerleştirmekte ve bununla da kalmayıp kurulum gerektiren tüm eşyaların kurulumlarını da gerçekleştirerek müşterilerini ekstra masraf yapmaktan kurtarmaktadır. Güvenliği en üst seviyelerde tutmakta olan Eryaman nakliyat sunmuş oldukları hizmetlerin fiyatlarını belirlerken de verilen hizmetin boyutunu hesaplayarak müşterilerine fiyatları sunmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara