Parça Eşya Taşımacılığı

Hacim olarak bir ev ya da iş yeri eşyasından az olan parça eşyalar daha önceleri kendi imkanlarımızla transfer edilmekteydi. Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, evlerimizde kullanılmayan ve diğer ilde bulunan yazlık evlerimize göndermek istediğimiz tek parça eşyalar için kargoya çok para vermeye ya da birilerine rica etmeye gerek yok. Artık parça eşya taşıma konusunda ülkemizde profesyonel hizmetler sunulmakta ve çok uygun ödemler ile eşyalar zarar görmeden taşınmaktadır. İlk zamanlar yalnızca bir ya da iki büyük ilimizde sunulmakta olan hizmet yıllar içerisinde artan talepler ile ülkemizin her alanına yayılmış durumdadır.

Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma

Düzenli olarak her gün iki şehir arasında yapılan parça eşya taşımaları için önceden iletişime geçilerek randevuların sağlanması gerekmektedir. Ayrıca erken rezervasyonlarda fiyat indirimleri de yapılmakta ve bu durum eşya sahiplerini memnun etmektedir. Eşyalar araçlara götürülecekleri güzergahlara göre yerleştirilmede olup bu durum göz önünde bulundurularak sizlere eşyalarınız hangi gün aralığında ulaştırılacağına dair bilgi verilmektedir. Bu durumda parça eşya taşımacılığı yapan nakliyat firmaları oldukça yoğun çalışmakta ve ülkenin her köşesine sorusuz hizmetler sunmaktadırlar.

Nakliyat tarafından parça eşya taşıma hizmeti de aynen tüm ev ya da iş yeri eşyaların taşınmasında sunulan tüm hizmetler aynı şekilde sunulmaktadır. Kurulum ve montaj gerektiren eşyalar ile ekip tek tek ilgilenmekte olup, eşyaları özenle paketledikten sonra araçlara yerleştirmektedirler. Özel hizmetin fiyatları da şaşırtan uygunlukta olup, bu da kimsenin eşyalarını göndermek için farklı arayışlar içerisinde girmemesini sağlamaktadır.

 

Şehir içi parça eşya taşımacılığı

Günümüzde bir yerden bir yere taşınmak için nakliyata ihtiyaç duyarız değil mi? Evin veya ofisin taşınması için belli bir ücret karşılığında anlaşarak eşyaları taşıtırız. Ancak, bunun dışında artık ender rastlanan bir hizmet olan parça eşya taşıma işinden bahsetmek istiyoruz. Bu hizmet sayesinde artık evinizin veya ofisinizin tıka basa dolu olmasına gerek yok. Evden eve, ofisten ofise her türlü taşıma işinizi yaptırabileceğiniz birçok firma bulunmaktadır. Parça eşya taşımacılığı hizmeti, genellikle kısmi olarak az sayıda eşyaların taşınması olayıdır. Bu hizmet az yer kapladığından dolayı maliyeti de oldukça uygundur. Mesela, bir öğrenci eşyası, bekâr veya çeyiz eşyası taşıma işi için bu yöntemi tercih edebilir, hizmetten en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı hizmeti hacim olarak bir ev eşyasından çok daha az olan eşyalarınız için en doğru seçim olacaktır. Üstelik normal bir ev veya ofis taşıma hizmetinden çok daha uygun olduğu için eşyası az olanların tercih ettiği bir hizmettir. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde faaliyet gösteren nakliyat firmaları sayesinde parça eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Bu uygulama ile eşyalarınız istediğiniz yerden alınıp, istediğiniz başka bir yere güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Üstelik eğer kırılacak eşyalarınız varsa bunu belirtmeniz dahilinde iyi bir ambalajlama yapılarak eşyanızın zarar görmemesi sağlanır. İster şehir içi, isterseniz de şehir dışı için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Öyle ki; firmalar genelde günlük ve haftalık sevkiyatlar düzenleyerek parça eşya taşıma işini yapmaktadırlar. Hangi şehirde olursanız olun istediğiniz firma ile anlaşarak bu hizmeti alabilirsiniz.

Eğer şuanda acil taşınması gereken eşyanız varsa parça eşya taşımacılığı yapan firmalara ulaşarak hizmet satın alabilirsiniz. Ancak, bu hizmeti almadan 4-5 gün önce firmaya ulaşırsanız firmanın size vereceği randevu için imkan tanımış olursunuz. Çünkü firmalar genelde bir plan içerisinde hareket ettikleri için siz eşyalarınızın taşınacağı günden daha önce randevu alabilir, eşyalarınızın taşınması için hizmet talep edebilirsiniz. Az miktardaki eşyaların taşınması işlemi aslında çok fazla yaygın olmamak ile beraber, genellikle öğrencilerin, bekarların ve yeni evlenecek olanların tercih ettiği bir hizmettir. Ya da evinde veya ofisinde fazla eşyası olmayanlar da az para ödemek adına bu hizmeti tercih ederler. Eğer sizin de eşyanız fazla değilse parça eşya taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmalara internet üzerinden ulaşarak hizmetten yararlanmanız mümkündür. Parça eşyalarınız hem oldukça uygun fiyatlara, hem de istenilen zamanda gideceği yere ulaştırılmaktadır. Üstelik bu hizmet sayesinde araç kiralamaktan ve ödeyeceğiniz daha fazla ücretten kurtulmuş olur, çok uygun fiyata eşyalarınızı istediğiniz yere taşıtmış olursunuz. Uzman kişiler tarafından organize edilen bu hizmet sayesinde artık taşınmak oldukça kolay. Hemen siz de bu hizmetten faydalanarak eşyalarınızı çok daha ucuza taşıtabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara