Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

fabrika-tasimaciligi

Fabrika Taşımacılığı

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Firmamız taşımacılık sektöründe her türlü  taşıma hizmeti verebilecek kadar gelişmiş bir firmadır. Firmamız Fabrika taşımacılığı için bünyesinde kaliteli ekipman, deneyimli ve eğitimli personel bulundurarak kaliteli hizmet sunmaktadır. Fabrika nakli sırasında ilk olarak fabrikanın bir bölümü olan ofis bölümünün taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ofis bölümü taşıma işlemi sonlandıktan sonra fabrikanın içinde bulunan depo bölümlerini titizlik ve itina ile taşıyoruz. Personellerimiz tarafından standlar ve montajlı ürünler sökülerek ayrı ayrı paketlenir. Ürünlere uygun ambalaj malzemeleri seçerek fabrikanın içinde bulunan bütün ürünlerin doğru şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Firmamızın bünyesinde çalışan ve bu alanda profesyonel olarak çalışan ekibimiz fabrika makinalarını ve paletli ürünleri gerekli malzemeleri seçerek paketler ve nakliyat aracına yerleştirirler.

Fabrika taşımacılığı hizmeti için genel de birden fazla araç kullanılır ve istisnalar dışında genel de nakliyat hizmeti aynı şehrin başka bir adresine yapılır. Her ürün için uygun ve kaliteli malzemeleri seçmeye dikkat ediyor ve çalışmalarımızı bu hususta yürütmekteyiz. Montajlı olup sökülen teçhizat ve stadlar yeni adreste de montaj edilir. Fabrikalar da bulunan üretim makinaları ağırdır. Bu tür makinalarını sökme işlemi yetkili servis yardımı ile sağlanır. Sökülmüş ve paketlenmeye hazır makinaları firmamızın bünyesinde bulunan profesyonel çalışanlarımız paketler ve ambalajlama işlemi yapar. Firmamız Fabrika taşımacılığı hizmeti almak isteyen müşterilerine yazılı olarak taşınma planı raporu vermektedir. Raporun içeriğinde çalışmalarımızı yürütme durumu olarak tüm detaylar yazılmıştır.

Fabrika taşımacılığı kurumsal hizmet kapsamına da girmektedir. Firmamız ücretsiz olarak müşterilerine ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Uygun araç seçimi, uygun ekipman seçimi ve taşınma işleminin hatasız bir şekilde planlanabilmesi için bu hizmet şarttır. Firmamız vermiş olduğu ekspertiz hizmetinin karşılığında hiç bir şekilde ücret talep etmez. Firmamız yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyim ile sorunsuz, hatasız ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarını yürütmektedir. Maksadımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve mağdur olmamaları için gerekli çalışmaları sorunsuz bir şekilde yürütebilmektir. Firmamız teslim almış olduğu bütün taşınacak ürünleri taşınma süresince sigortalatır. Hasar ihtimalini her koşula rağmen göz önünde bulunduruyor ve müşterilerimizin gönül rahatlığı ile bizlere güvenebilmeleri için sigortalama hizmeti sunuyoruz. Montajlı ürünleri yerleştirme sırasında de montaj ediyoruz. Kaliteli materyaller ve kaliteli malzemeler ile sorunsuz hizmet sunmaktayız. Ambalaj seçimi yaparken en kaliteli malzemeleri seçmeye özen gösteriyoruz. Her ürünün çeşidine ve hassasiyet durumuna göre malzeme seçimi yapıyoruz. Nakliyat sektörü içinde en çok ciddiyet gerektiren sektörlerden biri fabrika sektörüdür. Profesyonel çalışan kadromuz fabrikada bulunan ürünlerin maddi değerlerinin bilincinde olmanın farkındalığı ile islerini en iyi şekilde sonlandırmaya özen gösteriyorlar. Araç seçimi yaparken ürünlerin zarar görmemesi için çelik kasa araç ile taşınma işlemi sağlıyoruz. Geniş araç filomuz ile siz müşterilerimize sınırsız hizmet vermeye hazırız. Hizmet almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara