İşyeri Taşımacılığı

İşyeri Taşımacılığı

isyeri-tasimaciligi

İşyeri Taşımacılığı

İŞ YERİ TAŞIMACILIĞI

Taşımacılık çok önemli ve çok hassas bir konudur. Özen ve hassasiyet isteyen bir iştir. Titiz bir şekilde dikkatli yapılması gereken en önemli konulardan biridir. Taşımacılık sektörüne olan gereksinim hızla artarken aynı zamanda sektörde giderek daha çok gelişmekte ve profesyonel hizmetler vermektedir. Ofis ve iş yeri taşımacılığı konusu çok daha farklı bir ciddiyet gerektirmektedir. İş yerinizin bünyesinde bulunan bilgisayar, laptop, yazıcı, faks ve telefon gibi hassas cihazların taşınması firmalar açısından önemlidir. Çünkü bunlara hiç bir şekilde zarar gelmemesi gerekir . taşımacılık sektöründe hizmet veren iş yeri taşımacılığı firmamız bu anlamda sektörde önemli bir büyüklüğe ulaşmıştır. Her zaman kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren firmamız bu sayede piyasada önemli bir itibar kazanmıştır. Müşterilerden her zaman pozitif geri bildirimler alan taşımacılık firmamız bu ilke ve prensiplerle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Gerek iş yerinizi büyütmek gereksede farklı bir sebepten dolayı taşınmak durumunda kaldığınızda en önemli konu eşyalarınızın sorunsuz ve kısa bir sürede taşınması olacaktır. İş yerinizin taşınması süreci çok hassas bir süreçtir. Böyle bir ihtiyaç duyduğunuz takdirde kesinlikle profesyonel hizmet veren firmalardan bu hizmeti talep etmeniz gerekir. bizde ofis ve iş yeri taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış bir anlayışla sizlere bu hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımızla alanlarında deneyimli ve tecrübeli kadrolar sizlere en kaliteli taşımacılık hizmetini en kısa sürede sağlayacaktır. Bu çerçevede firmamız sizdeb gelecek olan talep doğrultusunda öncelikle ofis yada iş yerinize bir ekspertiz gönderecek ve taşınması gereken tüm eşyalarınızı tespit edecek. Buna istinaden mevcut eşyalarınız için bir fizibilite raporu hazırlanacak ve tüm bunların sigorta işlemleri yapılarak öncelikle eşyalarınız güvence altına alınacaktır. Bundan sonraki süreçte toplam eşyalarınız için gerekli olan araç sayısı ve büyüklükleri, ihtiyaç olan ekipmanlar ve gerekli olan personel sayısı belirlenerek taşıma işlemlerinizi başlatmış olacağız. Bunu takiben tüm yazıcı, fotokopi, bilgisayar, laptop, telefon gibi hassas cihazlarınız uygun ve güvenli bri şekilde ambalaj yapılıp araçlara yüklenmeye başlanacaktır. Daha sonra masa, sandelye ve dolaplarınız gerekirse demonte hale getirilip balonlu naylonlarla sarılıp güvenli bir şekilde ambalajları gerçekleştirilecek. İş yeri taşımacılığı konusunda lider ve öncü firmamız tüm bu kalan eşyalarıda araçlara yükledikten sonra yeni adresiniz olan yeni iş yerinize taşıma işlemini güvenli bir şekilde yapmış olacaktır. Çalışanlarımız eşyalarınızı yeni iş yerinize taşıyıp yerleştirdikten sonra sizinde kontrolünüz ve onayınız dahilinde taşıma işlemini tamamlayacaklardır.

Tüm bu hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışı ile gerçekleştiren firmamız bu anlamda sektörde en çok güven duyulan şirket olma özelliğini korumaktadır. Sizde bizleri tercih edebilir ve bu farklı taşımacılık hizmetini tarafımızdan alabilirsiniz. Bize iletişim numaralarımızdan yada web sitemizden her zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara