Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Belirli sebeplerden işlerinizi yürüttüğünüz ofis ya da büronuzu başka bir yere taşımanız gerekebilir. Ofiste bulunan eşyalar, dosyalar, muhasebe evrakları faturalar gibi önemli olan malzemelerin kaybolması ya da zarar görmesi işleriniz aksamasına veya telafisi olmayan hukuki sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle özenle taşınması gereken eşyalarınız için profesyonel ofis büro taşıma hizmeti veren firmamız size destek olacaktır.

Ofis Büro Taşıma Hizmeti

ofis büro taşımacılığıÖncelikli olarak taşınacak ofiste expertiz işlemi gerçekleştiririz. Dolap, masa, evrak ve dosyalarınızın miktarına göre taşıma takvimi oluşturulur. Eşyalarınız çok ise nakliye gününden bir gün önce tüm eşyalarınız tek tek paketlenerek nakliyeye hazır duruma getirilir. Ofis taşıma işlemlerinde karşılaşılan zorluklarda bir tanesi masa, dolap ve raflardır. Ofis büro taşıma firması olarak bu sorunun çözümünde marangoz ustalarımız devreye girmekte ve bu eşyaların de monte işlemlerini gerçekleştirerek nakliyeye hazır hale getirmektedirler. Ofis içinde bulunan Bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi vb. elektronik eşyalarınız özel baloncuklu poşet ile paketlenerek taşıma esnasında zarar görmesi engellenir. Taşınacak kat sayısının yüksek olması durumunda asansörlü sistem kullanarak eşyalarını güvenle nakliye aracına yerleştiririz.

Eşya miktarına uygun nakliye aracımıza eşyalarınız belirli bir düzen içinde yerleştirilmektedir. İşlerinizin aksamaması adına bütün bu işlemleri mümkün olan kısa sürede gerçekleştirmek için çaba gösteririz. Hizmetlerimize ek olarak ofis büro taşıma işleminin yanında 24 saat kameralı ve havalandırmalı depolarımızda eşyalarınızı güvenle muhafaza edebiliriz.

Ofis Taşımacılığı

Bazı durumlarda resmi gerekçelerle bazı durumlardaysa kişiler kira sorunu veya kendi istekleriyle çalışma ortamlarını farklı bir yere taşıma gereği duyarlar. Bu taşıma sırasında çalışma sürecinde kullanılan eşyaların ve belgelerin mümkün olduğunca zarar görmeden yeni ofise yerleştirilmesi gerekir. İnsanlar, bu işi asistanları ve yakınlarının yardımıyla yaptıkları zaman hem kalabalık desteğinden dolayı evraklarda karışma veya ürünlerde hasar meydana gelebilir hem de kurumsal bir ofis taşımacılığı firmasında olmadığı için iş zarar görebilir. Hızlı, güvenlikli ve sorunsuz taşıma gerçekleştirmek isteyen kimseler, bu konuda kendini kanıtlamış, uzman bir kadroyla çalışmak ister ve bununla ilgili kapsamlı araştırmalar yaparlar. Dosyalar, çalışma ortamında kullanılan bilgisayarlar, kişilere ait masalar ve diğer tüm demirbaşların hasarsız ve en kısa sürede taşınması için ofis taşımacılığı konusunda bilinçli ve deneyimli bir firmayla çalışmak gerekir. Bunun bilincinde olan kimseler için en çok tatmin edici çözüm, firmamız olacaktır.

ofis-tasimaciligi

Ofis Taşımacılığı

Bizler, uzun yılların bize kattığı tecrübeyle hareket eden, ofis taşımacılığı konusunda kendimizi geliştirmiş olmamızla övünen, müşteri memnuniyetini ilke bilmiş bir kuruluşuz. Genellikle resmi kurum ve bankalarla çalışan, güvenlik ve eşyalara hassas davranılması gibi konularda asla güvensizlik duyulmayacak kadar kalitesini ispatlamış, taşınma konusunda neredeyse rakipsiz bir firmayız. Ofisini taşıtmak isteyen firma sahipleri de belirli bir düzeyde araştırma yaptıktan sonra bizimle görüşüp saydığımız bu tatmin edici nedenlerden dolayı işini bizimle beraber taşımak isteyeceklerdir. Hizmet sağlarken sanki kendi ofisimizin eşyalarıymış gibi titiz davranışımızdan hangi müşterimiz etkilenmez ki?

Ofis taşımacılığı hakkında bizden profesyonel bir taşınma yardımı almanız için yapmanız gereken şey oldukça basit. Sitemizi ziyaret edin, iletişim bilgilerimizden bize ulaşın ve bırakın ofis taşımacılığı ile ilgili tüm tecrübemizi sizin için, ofisinizde size sergileyelim. Taşıma süreci başlamadan önce sizinle görüşmek ve yapılacak işi keşfetmek için gelecek olan personelimizle süre ve fiyat konusunu konuşup her şeyi netleştirdiğiniz de, tüm eşyalarınızı taşınma öncesi sigortalayarak size ayrı bir güven sunacağız. Bizimle çalıştıktan sonra pişman olmayacaksınız. Olabilecek en kısa sürede yeni ofisinize sizi yerleştireceğiz ve işinize yeniden yoğunlaşmanıza vesile olacağız.

Eşyalarınızın birine bile zarar gelmeden, kaliteli araçlarımızla yeni ofisinize götürülürken sizin asla aklınız bizde kalmasın. Kendi iş planlarınıza yenilerini ekleyebilir, bu konuda uğraşmaya bizimle anlaştığınız anda odaklanabilirsiniz. Biz, bir firmadan daha ötesiyiz. Çalıştığımız kimseleri ailemiz gibi görür ve maddi manevi bir kayba uğramalarını istemeyiz. Bizimle dilediğiniz an iletişim kurabilir, ofis taşımacılığı konusunda sağladığımız avantajlı fiyatlarımızı gözden geçirebilir ve ofisinizin taşınma sürecinde bize gözünüz kapalı güven duyabilirsiniz. Diğer taşıma hizmetlerimiz için sitemizin ilgili sayfalarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Sadece alımlar için değil, herhangi bir soru veya öneriniz olduğu durumlarda da bizimle bağlantı kurmanızı öneririz. Sorunsuz bir taşınma süreci diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara