Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel Taşımacılığı

PARSİYEL TAŞIMACILIĞI

Nakliyat sektöründe güven en önemli faktördür. Firmamız parsiyel  taşımacılığı ile müşterilerine güvenilir hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir bu sebeple müşterilerimizin eşyalarına gereken hassasiyeti göstermeye daima özen gösteriyoruz. Parsiyel kelimesi parça eşya anlamına gelir. Hizmetlerimiz arasında bulunan parsiyel (parça eşya) taşımacılığını uygun fiyatlarla sağlıyor ve işimizi titizlik ile yapıyoruz. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerimiz arasında en çok talep gören ve en çok tercih edilen hizmet olarak baş göstermektedir. Parça eşya taşıma işini aynı konuma nakliyat hizmeti talebinde bulunan bir başka müşterilerin eşyalarının bulunduğu araç ile taşıyoruz. Bu sayede fiyat uygun ve ekonomik durumda oluyor. Firmamız ile iletişime geçip hizmet talebinde bulunan müşterilerimizle anlaştığımız takdirde ilk hizmetimiz olan ekspertiz hizmetini sunuyoruz. Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup firmamız tarafından karşılanmaktadır. Firmamız çalışanlarından olan bir eksper personelimizi adresinize göndererek nakliyat raporu ve planı hazırlamasını sağlıyoruz. Bu sayede gerekli malzemeye ve hizmeti karşılayabilecek araca karar veriyoruz. Ekspertiz hizmeti hem bize hem de size zamanda tasarruf sağlayacak ve kusursuz bir hizmet sunmamıza yardımcı olacaktır.

Parsiyel taşımacılığı en ekonomik ve en güvenilir hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Ekspertiz hizmetimiz ile eksper çalışan personelimizin nakliyat plan ve raporunu göz önünde bulundurarak eşyalarınızın başka eşyalar ile karışma problemini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Seçmiş olduğunuz parça eşyaların hassasiyet derecelerini baz alarak eşyaya uygun ve kaliteli ambalaj malzemesi seçerek kaliteli hizmet sunuyoruz. Farklı müşterimizin eşyalarına ek olarak bir başka müşterimizin parsiyel eşyalarını da taşıyoruz. Bu sayede güvenilir hizmeti uygun fiyatlar ile alma hakki kazanıyorsunuz. Firmamız nakliyat sektöründe kaliteli hizmet ile göstermiş olduğu başarı sayesinde lider firma konumuna gelmeye hak kazanmıştır. Tecrübeli ve eğitimli ekibimiz ile müşteri odaklı olarak çalışıyor ve müşterilerimizin bize olan güvenlerini boşa çıkarmıyoruz.

Firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile bütün müşterilerimize eşit olarak sorunsuz hizmet sunmaktadır. Bu sayede taşımacılık sektöründe en çok talep gören firmalar arasına adımızı yazdırdık. Amacımız firmamıza güvenip hizmet talebinde bulunan müşterilerimize en iyi ve en sorunsuz hizmeti sunabilmektir. Parsiyel taşımacılığı hizmetini yılların kazandırdığı deneyim ile en iyi şekilde sunuyoruz. Müşterilerimizin mağdur olmamaları için gerekli hizmeti uygun fiyatlar aralığında sunuyoruz. Geniş araç filomuz ile yurt içi her yere şehirler arası nakliyat hizmeti sunuyoruz. En kaliteli ambalaj malzemelerini seçerek eşyalarınızı paketliyor ve bu sayede olası hasar alma riskini azaltıyoruz. Hasar alma riskini kaliteli hizmet anlayışımız ile azaltsak da ortadan kaldırmamız mümkün değildir. Bu sebepten dolayı sigortalı taşımacılık hizmetini isteyen müşterilerimize sunuyor ve müşterilerimizin  memnuniyetini sağlıyoruz. 7/24 sınırsız hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilir sorunsuz ve hatasız nakliyat hizmeti alma talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara